Історико-культурний візит української та польської молоді на об’єкти спільної історичної спадщини

Умови участі

Захід спрямований на популяризацію серед молоді України та Польщі об’єктів історико-культурної спадщини.

 

Подія буде транскордонною. Вона являтиме собою поїздку молоді з Перемишля до Устрик Дольних через Хирів. Учасники з України прибудуть до Перемишля поїздом до початку заходу. Загальна кількість учасників - 70 осіб, 35 з України та 35 з Польщі.

Візит триватиме два дні. Під час візиту будуть відвідані 32 об’єкти історико-культурної спадщини, які передбачені проектом. Візит розпочнеться та закінчиться у Перемишлі. Заплановано одну ночівлю у місті Хирів. У Хирові також відбудеться дружня вечеря, під час якої будуть прочитані студентські есе.

Для учасників захід буде безкоштовним. Транспорт, проживання та харчування будуть забезпечені організаторами.

 

Відбір учасників відбуватиметься на відкритому конкурсі есе про об’єкти історичної спадщини, що розташовані поблизу Першої Угорсько-Галицької залізниці. Конкурс проводитиметься окремо для польської та української молоді.

 

Для оцінки есе буде сформовано журі, яке працюватиме на публічній основі. У кожному конкурсі буде обрано 35 переможців. Під час підготовки та проведення заходу організатор забезпечить можливість участі людей з обмеженими фізичними можливостями та всі вимоги до візуалізації заходу та інформації для громадськості про нього.

Для оцінки рефератів буде обрано журі. Членами журі будуть вчені, які мають ступінь з туризму, історії та літератури.

Відбір відбудеться за 35 есе з кожної з країн за найбільшою кількістю набраних балів. Ці 35 есе будуть опубліковані в цифровій колекції есе та розміщені на веб-сайті проекту.  Свої есе автори читатимуть під час візиту молоді. Вони популяризуватимуть культурну та історичну спадщину проекту.