Історико-культурна конференція «Об’єкти історичної та культурної спадщини: туристичний аспект»

Конференція буде організована для поширення результатів реалізації проекту серед місцевих органів влади та громадськості, а також інших осіб, які зацікавлені у збереженні та просуванні історичної та культурної спадщини.

 

Участь у конференції буде безкоштовною, організатори забезпечать проживання та харчування. Усі матеріали конференції будуть опубліковані в дайджесті конференції, який буде розповсюджуватися безкоштовно та буде опублікований в Інтернеті на веб-сайті проекту.

На конференції заплановані пленарні засідання та круглі столи. Основними цілями конференції є просування історичної та культурної спадщини з точки зору розвитку туризму.

Науковий комітет конференції відбирає 100 статей за попередньо визначеними критеріями для публікації в дайджесті конференції. Дайджести статей стануть джерелом інформації для майбутніх досліджень. Це також підвищить стабільність проекту та сприятиме продовженню наукових досліджень з метою збереження культурно-історичної спадщини та розвитку туризму в регіоні.

 

Крім того, очікується, що деякі статті будуть написані за результатами розробки Концепції збереження спільної культурно-історичної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму в прикордонних районах України та Польщі. Це дозволить обговорити наукові положення, включені до Концепції, підвищить її якість та забезпечить стабільність у наступні роки.

Загалом буде надруковано 120 примірників дайджестів конференції. 100 примірників матеріалів конференції будуть розподілені між учасниками конференції. 20 примірників матеріалів конференції будуть направлені до публічних державних бібліотек України та Польщі.

Цільова група заходу - місцева влада та громадяни регіону реалізації проекту, а також інші люди, які цікавляться збереженням  історичної та культурної спадщини.

 

Найпершою метою заходу є інформування місцевих органів влади та громадян про регіон реалізації проекту, а також інших осіб, які зацікавлені у збереженні та просуванні історичної та культурної спадщини, про проект та його об'єкти, що забезпечить стабільність результатів проекту протягом наступних років завдяки продовженню наукової розвідки об’єктів культурно-історичної спадщини.

 

Інша мета заходу - дослідити та обговорити результати розробки Концепції збереження спільної культурно-історичної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму. Захід також допоможе інформувати громадськість, яка зацікавлена у результатах наукових досліджень історичної та культурної спадщини.

Науковий комітет конференції підбере 100 статей для публікації в дайджесті конференції відповідно до критеріїв, які перелічені на веб-сторінці проекту. Оцінка буде розміщена на веб-сторінці проекту.

 

Автори статей, які зароблять найвищу оцінку, будуть запрошені на конференцію в якості доповідачів (30 осіб). Також буде запрошено 30 членів місцевих органів влади, які відповідають за розвиток туризму. Інші учасники (40 осіб) матимуть можливість взяти участь у конференції в якості слухачів шляхом безкоштовної реєстрації.